Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat
