Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: ID
ur: شناخت

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Dependencies
ur: احتیاجات
