Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: List
cy: Rhestr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Custom
cy: Addasu
