Expirable Content (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
