Exportable controllers (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Path
pl: Ścieżka

en: Active
pl: Aktywne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -
