Exportable controllers (1.0.3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Permission
oc: Dreit

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)
