Exportable controllers (1.0.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Path
af: Pad

en: Active
af: Aktief

en: Permission
af: Permissie
