Exportable controllers (1.0.4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Path
cs: Cesta

en: Active
cs: Aktivní

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
