Exportable controllers (1.0.5) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Path
lt: Kelias

en: Active
lt: Aktyvus

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Permission
lt: Leidimai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
