Exportable controllers (1.0.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Path
kk: Жол

en: Active
kk: Белсенді

en: Permission
kk: Құқық
