Exportable controllers (1.0.5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Path
os: Фæндаг
