Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Field
is: Svæði

en: Time
is: Tími

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Severity
is: Alvarleiki
