Extended Logger (1.3.0-alpha2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Value
te: విలువ

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Time
te: సమయం

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
