Extended Logger (1.3.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Value
af: Waarde

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Time
af: Tyd

en: Severity
af: Strengheid

en: 1 month
af: 1 maand
