Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Message
am: መልእክት

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
