Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Value
ast: Valor

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina

en: Severity
ast: Severidá

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Syslog
ast: Rexistru del sistema

en: any
ast: cualesquier
