Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Logging
az: Giriş

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Severity
az: Ciddilik

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Sort by
az: Sırala

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Is between
az: Arasındadır

en: between
az: arasında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Syslog facility
az: Syslog qurğusu

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
az: Sistem konfiqurasiyasından asılı olaraq, Syslog və digər qeyd alətləri bütün sistem jurnalından mesajları müəyyən etmək və ya filtrləmək üçün bu koddan istifadə edir.

en: Syslog identity
az: Syslog şəxsiyyəti

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
az: Syslog-a daxil edilmiş hər mesajın əvvəlinə yazılacaq sətir. Eyni Syslog log faylına daxil olan bir neçə saytınız varsa, hər bir sayt üçün unikal şəxsiyyət jurnal qeydlərini bir-birindən ayırmağı asanlaşdırır.
