Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Logging
be: Уваходжу

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Logs
be: Логі

en: Message
be: Паведамленне

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: 1 year
be: 1 год

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Syslog
be: Сістэмны журнал

en: any
be: любы

en: Display fields
be: Праглядзець палі

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Data
be: Дадзенныя

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: Syslog facility
be: Сістэмны журнал аб'ектаў

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
be: Залежыць ад канфігурацыі сістэмы, модуля Syslog, а таксама іншых інструментаў журналіравання выкарыстоўваючых гэты код, каб ідэнтыфікаваць або фільтраваць паведамленні з усяго сістэмнага журнала.

en: Syslog identity
be: Сістэмны журнал ідэнтычнасці

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
be: Радок, які будзе ўстаўлены ў кожнае паведамленне модуля Syslog. Калі вы маеце шматсайтавую інсталяцыю Syslog жарналіруе ўсё ў адзін файл. Унікальная адзнака кожнага сайта дапаможа разумець адкуль прыйшло паведамленне.
