Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Logs
bg: Регистри

en: Message
bg: Съобщение

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page
bg: Страница

en: Severity
bg: Строгост

en: Syslog
bg: Системен лог

en: any
bg: всички

en: Apply
bg: Търси
