Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: File
bn: ফাইল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: any
bn: যেকোন

en: Display fields
bn: ফিল্ড প্রদর্শন করুন
