Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Syslog
bo: མ་ལག་ཟིན་ཐོ

en: any
bo: གང་རུང

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Is between
bo: བར་དུ་ཡིན་པ

en: between
bo: བར་དུ་

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Syslog facility
bo: མ་ལག་ཟིན་ཐོའི་སྒྲིག་ཆས

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
bo: མ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད་ལ་གཞིར་བཟུང་ནས། མ་ལག་གི་ཟིན་ཐོ་དང་ཟིན་ཐོའི་ལག་ཆ་གཞན་གྱིས་སྒྲིག་ཡིག་འདི་བཀོལ་ནས་མ་ལག་ཟིན་ཐོ་ཡོངས་ནས་བརྡ་འཕྲིན་ངོས་འཛིན་དང་ཚགས་རྒྱག་ཐུབ།

en: Syslog identity
bo: མ་ལག་ཟིན་ཐོའི་ཨང་རྟགས

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
bo: མ་ལག་ཟིན་ཐོའི་ཐོག་ཏུ་ཐོ་བཀོད་པའི་བརྡ་འཕྲིན་ཡོངས་ཀྱི་མགོ་ལ་སྦྱར་བའི་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ཡིན། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་མང་པོས་མ་ལག་ཟིན་ཐོའི་ཡིག་ཆ་གཅིག་ལ་ཐོ་འགོད་བཞིན་ཡོད་ན། དྲ་ཚིགས་ལ་ངེས་གཏན་གྱི་ངོས་འཛིན་ཨང་རྟགས་ཡོད་ན་ཟིན་ཐོའི་འཇུག་སྒོ་བར་སྟབས་བདེའི་ངང་དབྱེ་བར་ཕྱེ་ཐུབ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: - Default site/user timezone -
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་དུས་ཚོད་ཁུལ
