Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Logging
ca: Registre

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: Date format
ca: Format de la data

en: Page
ca: Pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Severity
ca: Severitat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Sort by
ca: Ordena per

en: To date
ca: fins al

en: From date
ca: Des del

en: any
ca: qualsevol

en: Display fields
ca: Mostra els camps

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Data
ca: Dades

en: Output
ca: Sortida

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Is between
ca: Està entre

en: between
ca: entre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Syslog facility
ca: Facilitat de Syslog

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
ca: Depenent de la configuració del sistema, el Syslog i d'altres eines de registre utilitzen aquest codi per a identificar o filtrar els missatge dintre del registre sencer del sistema.

en: Syslog identity
ca: Identitat del Syslog

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
ca: Una cadena de text que s'anteposarà a cada missatge registrat al Syslog. Si esteu registrant múltiples llocs al mateix fitxer de registres del Syslog, una identitat única per lloc fa que sigui fàcil de mantenir les entrades del registre a part.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
ca: El nivell de gravetat de l'esdeveniment, va de 0 (Emergència) al 7 (Depuració).

en: Timezone to be used for date output.
ca: Fus horari que s'emprarà per mostrar dates.

en: - Default site/user timezone -
ca: - Fus horari predeterminat pel lloc o usuari -
