Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Time
cy: Amser

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Page
cy: Tudalen

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Fields
cy: Meysydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: To date
cy: I ddyddiad

en: From date
cy: O ddyddiad

en: Output format
cy: Fformat allbwn

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Is between
cy: Mae rhwng

en: between
cy: rhwng

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
