Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Value
el: Αξία

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Page
el: Σελίδα

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Desc
el: Φθί

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: To date
el: Μέχρι ημερομηνία

en: From date
el: Από ημερομηνία

en: any
el: οποιοδήποτε

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Data
el: Δεδομένα

en: Is between
el: Είναι μεταξύ

en: between
el: ανάμεσα σε

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Syslog facility
el: Λειτουργία syslog

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
el: Ανάλογα με την παραμετροποίηση του συστήματος, το Syslog και άλλα εργαλεία καταγραφής χρησιμοποιούν το συγκεκριμένο κώδικα για να αναγνωρίσουν ή φιλτράρουν μηνύματα από όλο το ημερολόγιο καταγραφής συστήματος.

en: Syslog identity
el: Ταυτότητα Syslog

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
el: Μια συμβολοσειρά που θα προηγείται σε κάθε μήνυμα που καταγράφεται στο Syslog. Εάν έχετε πολλούς ιστοτόπους να καταγράφουν στο ίδιο αρχείο καταγραφής Syslog, μια μοναδική ταυτότητα για κάθε ιστοτόπο καθιστά εύκολο το διαχωρισμό των εγγραφών ημερολογίου.

en: Asc
el: Αύξ
