Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Page
eo: Paĝo

en: Severity
eo: Graveco

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Syslog
eo: Sistemprotokolo

en: any
eo: iu ajn

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
