Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Logging
eu: Sarbidea

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: any
eu: edozein

en: Display fields
eu: Erakutsi eremuak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Data
eu: Datu

en: between
eu: artean

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
