Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Logging
gl: Rexistro

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Logs
gl: Rexistros

en: Message
gl: Mensaxe

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Severity
gl: Gravidade

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: To date
gl: Até a data

en: From date
gl: Desde a data

en: any
gl: calquera

en: Display fields
gl: Amosar campos

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Apply
gl: Aplicar

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Output
gl: Saída

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Is between
gl: Está entre

en: between
gl: entre

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
gl: Dependiendo da configuración do sistema, Syslog e outras ferramentas de rexistro usan este código para identificar e filtrar as mensaxes dentro de todo o rexistro de sistema.

en: Syslog identity
gl: Identidade de Syslog
