Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Message
hr: Poruka

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page
hr: Stranica

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Desc
hr: Silazno

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Syslog
hr: Zapisnik sustava

en: any
hr: bilo koji

en: Display fields
hr: Prikaži polja

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Syslog facility
hr: Syslog svojstvo

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
hr: Ovisno o postavkama sustava, Syslog i druge alatke zapisnika mogu koristiti ovaj kôd kako bi prepoznali ili pročistili poruke unutar cijelog zapisnika sustava.

en: Syslog identity
hr: identitet zapisnika sustava

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
hr: Struna koja će biti dodana svakoj poruci zapisnika. Ukoliko više lokacija zapisuje u jedan zaspisnik, jedinstveni identitet po lokaciji će omogućiti razlikovanje unosa.

en: Asc
hr: Uzlazno
