Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Value
jv: Biji

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Default
jv: Gawan

en: Time
jv: Wektu

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: any
jv: sembarang

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Syslog facility
jv: Fasilitas Syslog

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
jv: Gumantung konfigurasi sistim, Syslog lan perangkat log liyané nggunaknā kode iki kanggo ngenali utāwā nyaring pese sākā sakabèhing log sistim.

en: Syslog identity
jv: Identitas syslog

en: Asc
jv: Urut Maju
