Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Page
kk: Бет

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Syslog
kk: Жүйе журналы

en: 1 week
kk: @count апта

en: Syslog identity
kk: Жүйе журналдың сәйкестік куәлігі
