Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page
ku: پەڕە

en: Severity
ku: دژواری

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: any
ku: هەر کام
