Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Logging
lt: Užrašoma

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: any
lt: visi

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Data
lt: Duomenys

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Syslog identity
lt: Syslog tapatybė

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
lt: Prie kiekvienos užregistruotos į Syslog žinutės pradžios bus pridedama eilutė. Jei kelių svetainių įvykiai rašomi į vieną Syslog failą, tada naudinga turėti kiekvienai svetainei unikalų identifikatorių, kuris parodytų, kuris įvykių žurnalo įrašas, kuriai svetainei priklauso.
