Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Value
mn: Утга

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Syslog
mn: Системийн тэмдэглэл
