Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: ID
mr: आय डी

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Page
mr: पान

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
