Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Value
ne: मान

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: « First
ne: « पहिलो

en: Syslog identity
ne: Syslog पहचान
