Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Date format
nn: Datoformat

en: Page
nn: Nettside

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: To date
nn: Til dato

en: From date
nn: Frå dato

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
