Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон
