Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Logging
pl: Logowanie

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Date format
pl: Format daty

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Severity
pl: Priorytet

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Fields
pl: Pola

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Channel
pl: Kanał

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: To date
pl: Data końcowa

en: From date
pl: Data początkowa

en: any
pl: dowolny

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Custom fields
pl: Pola własne

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Maximum time
pl: Czas maksymalny

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Is between
pl: W przedziale

en: between
pl: z przedziału

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Syslog facility
pl: usługa Syslog

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
pl: W zależności od konfiguracji systemu, Syslog i inne narzędzia zapisywania dziennika używają tego kodu do identyfikacji lub filtrowania wiadomości z dziennika całego systemu.

en: Syslog identity
pl: Identyfikator Syslog

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
pl: Wyrażenie, które będzie dołączone jako przyrostek do każdej wiadomości zapisywanej w dzienniku Syslog. Jeżeli wiele serwisów zapisuje do tego samego pliku Syslog unikalny identyfikator dla każdej strony ułatwia odróżnienie wpisów od siebie.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
pl: Poziom ważności wydarzenia; w przedziale od 0 (Pilny) do 7 (Debuguj).

en: Timezone to be used for date output.
pl: Strefa czasowa używana dla wyjścia daty.

en: - Default site/user timezone -
pl: - Domyślna strefa czasowa użytkownika/strony -
