Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: To date
sk: Po dátum

en: From date
sk: Od dátumu

en: any
sk: ľubovoľne

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Apply
sk: Použiť

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Offset
sk: Ofset

en: Data
sk: Údaje

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Syslog facility
sk: Vlastnosti syslogu

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
sk: V závislosti na systémovej konfigurácii, Syslog a iné nástroje pre záznam používajú tento kód na identifikovanie, alebo filtrovanie správ v celom systémovom zázname.

en: Syslog identity
sk: Identifikátor syslogu

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
sk: Reťazec, ktorý bude predradený pred každú správu zaznamenanú do Syslog. Pokiaľ máte viac stránok, ktoré zaznamenávajú udalosti do rovnakého Syslog súboru, unikátny identifikátor pre každú stránku uľahčuje oddelenie záznamov.

en: Asc
sk: Vzostupne
