Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page
sl: Stran

en: Severity
sl: Resnost

en: Field name
sl: Ime polja

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik

en: any
sl: karkoli
