Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Page
sq: Faqe

en: Severity
sq: Rendësia

en: any
sq: çfarëdo
