Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: Date format
sr: Формат датума

en: Field name
sr: Назив поља

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између
