Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to tr translation catalogue (47 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Message
tr: İleti

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Default
tr: Varsayılan

en: Time
tr: Zaman

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Page
tr: Sayfa

en: Database
tr: Veritabanı

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Field name
tr: Alan adı

en: Fields
tr: Alanlar

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Desc
tr: Azalan

en: Channel
tr: Kanal

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Syslog
tr: Sistem Kaydı

en: any
tr: herhangi biri

en: Display fields
tr: Alanları göster

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Apply
tr: Uygula

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Data
tr: Veri

en: Output
tr: Çıktı

en: Is between
tr: Arasındadır

en: between
tr: arasında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Syslog facility
tr: Syslog aracı

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
tr: Sistem yapılandırmasına bağlı olarak, Syslog ve diğer günlük kaydetme araçları tüm sistem günlüğündeki iletileri filtrelemek ya da belirlemek için bu kodu kullanacaktır.

en: Syslog identity
tr: Sistem günlüğü kimliği

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
tr: Syslog'a kaydedilen her bir iletinin sonuna eklenen bir dize. Eğer aynı Syslog kayıt dosyasına kayıt yapan birden çok siteniz varsa, her bir site için benzersiz bir kimlik, kayıt girişlerini birbirinden kolaylıkla ayırmayı sağlar.

en: Asc
tr: Artan

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
tr: Olayın önem düzeyi; 0 (Acil) ile 7 (Hata Ayıklama) arasındadır.

en: Timezone to be used for date output.
tr: Tarih çıktısı için kullanılacak saat dilimi.

en: - Default site/user timezone -
tr: - Varsayılan site/kullanıcı saat dilimi -
