Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: - All -
ug: ھەممىسى
