Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Syslog
kn: ಸಿಸ್ಲೋಗ್ Syslog

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
