Extended Logger (1.3.0-beta2) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Value
oc: Valor

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Date format
oc: Format de data

en: Page
oc: Pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Severity
oc: Importància

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Fields
oc: Camps

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Sort by
oc: Triar per

en: any
oc: totes

en: Output format
oc: Format de sortida

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Data
oc: Donadas

en: Is between
oc: Es compris entre

en: between
oc: entre

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Syslog facility
oc: Facilitat de Syslog

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
oc: Depenent de la configuracion del sistèma, lo Syslog e d'autres aisinas d'enregistrament utilizen aqueste còdi per identificar o filtrar los messatge dintre de l'enregistrament sencer del sistèma.

en: Syslog identity
oc: Identitat del Syslog

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
oc: Una cadena de tèxte que s'anteposarà a cada messatge enregistrat al Syslog. Se sètz enregistrant múltiples sites al meteis fichièr d'enregistraments del Syslog, una identitat unica per site fa que sigui aisida de mantenir las entradas dempuèi l'enregistrament a part.
