Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Field
bs: Polje

en: Theme
bs: Tema

en: Profile
bs: Profil

en: Default value
bs: Defaultne postavke
