Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Field
cs: Pole

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Module
cs: Modul

en: Profile
cs: Profil

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Extension
cs: Přípona
