Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Field
cy: Maes

en: Theme
cy: Thema

en: Profile
cy: Proffil

en: Target type
cy: Math o darged

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
