Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Field
es: Campo

en: Theme
es: Tema

en: Module
es: Módulo

en: Profile
es: Perfil

en: Target type
es: Tipo de destino

en: Reference
es: Referencia

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Extension
es: Extensión
